Hakkımızda2022-01-14T15:37:50+00:00

BİZ KİMİZ?

Nesilden nesile aktarılan deneyim

Şirketimizin kurucusu olan İBRAHİM DEMİRLİ 1967 yılında DEMİRLİ  İnşaat Şirketini kurmuş, Şirketimiz DEMİRLİ İnşaat adı altında 51 yıldan beri İzmir  merkezi yerlerinde taahüt işleri birçok konutlar ve iş merkezleri inşa etmiştir.
Değişen ve gelişen ülkemizde modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacı doğmuştur. Artarak devam eden konut açığının karşılanmasında sektörün güçlü bir temsilcisi olarak firmamız önemli katkı sağlamış, birçok aileyi ev sahibi yaparak güven ve kalitenin simgesi olmuştur.

”Müşteri memnuniyeti ve güven, kalite ve sürat” ilkelerini esas alan firmamız, taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle hak ettiği teveccühü kazanmış, konut yatırımında ilgi odağı haline gelmiştir.

DENEYİM ve KALİTE

Bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarda ; ihtiyaçlara yanıt veren , estetik ve fonsiyonelliğin bir arada olduğu dikkat çekici mekan ve alanlar tasarladık.

PROJELENDİRME 91%
PROJE YÖNETİMİ 93%
TASARIM 93%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 96%

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

Sizi dinler sorunlarınıza çözümler sunarız. Fikirlerinizle harmanlar hayata geçiririz

İSTİŞARE

PROJELENDİRME

UYGULAMA

HERKES İÇİN AYNI KALİTE

Projelerde büyük-küçük ayrımı yapmaksızın yaşayan mekanlar yaratmak ve bu tasarımların yıllara meydan okuyarak kalıcı ve yenilikçi bir anlayışla hayat bulması en büyük önceliklerimizdendir..

ÜCRETLENDİME

İhtiyaçlarınıza göre en hızlı en kaliteli hizmeti en düşük maliyete sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe
Call Now Button